First Degree Fluid PowerPress

999.00

Apraksts

  • Piemērots profesionālai lietošanai.
  • Spēka trenažieris – ķermeņa augšdaļas (vēdera preses, tricepsu) un apakšdaļas (kāju apakšstilbu, augšstilbu) trenēšanai.
  • 10 līmeņu ūdens pretestības sistēma – piemērota augstai slodzei.
  • Trenažieris paredzēts koncentriskā spēka trenēšanai, izslēdzot ekscentrisko fāzi.
  • Trenažiera dizains veidots, lai nodrošinātu iespēju veikt augstas intensitātes treniņus bez riska traumēties.
  • Augstas intensitātes, augsta apjoma treniņi ar ierobežotu atpūtai paredzēto laiku.

FDF ražotie fitnesa produkti ir iedvesmoti no reālās dzīves. No airēšanas ar laivu uz ūdens līdz skriešanai vai braukšanai ar velosipēdu savā iecienītākajā trasē – mūsu dizaini ir izstrādāti tā, lai simulētu jums aizrautīgus vingrinājumus. FDF Fluid Force, unikāla ūdensizturības tehnoloģija, ir mūsu daudzveidīgā visa ķermeņa fitnesa risinājumu pamatā. Ar Fluid Force jūs varat airēt cītīgāk, trenēties gudrāk un ātrāk pilnveidot spēku.

INNOVATION IN WATER ROWING AND FITNESS MACHINES

FDF indoor rowing machines not only burn fat and serious calories, they offer a challenge for every level of fitness. Thanks to Fluid Force technology, you can select a resistance level to suit your fitness goal; our range of FDF ergometer rowing machines are built for home gyms, commercial training facilities and med-rehab purposes.

Distributed in every continent across the globe, our FluidRower, FluidPowerZone and ergometer ranges are loved by athletes, sports trainers, medical professionals and health conscious individuals. We’re passionate about our brand and we stand behind the craftsmanship of every fitness machine we make.

Your motivation drives our innovation.

Dalies ar citiem!

Piedāvājam noformēt bezprocentu līzingu sadarbībā ar aizdevums.lv

1. Spiediet "Noformēt aizdevumu"

2. Aizpildiet aizdevuma formu

3. Gaidiet aizdevuma apstiprinājumu no aizdevums.lv

4. Ierodieties trenažieri.lv veikalā Bieķensalas ielā 21 un saņemiet preci vai arī veiciet pasūtījumu un pie "Apmaksas veids" norādiet "Aizdevums.lv".

Noformēt aizdevumu