Skrejceliņš Spirit XT685

1,980.00

Apraksts

Skrejceliņš Spirit XT685  

 • Trenažieris paredzēts komerciālai lietošanai.
 • Mūža garantija rāmim.
 • Bonuss: pulsa josta sirdsdarbības noteikšanai.
 • 19 cm zils izgaismots LCD ekrāns, kas vienlaikus parāda 9 veidu datus.
 • Iebūvēts grāmatu/iPad un pudeles turētājs.
 • Iebūvēts ventilators.
 • Tālvadības regulēšanas taustiņi: lietotājam ir iespēja pielāgot slīpumu uz kreisā roktura vai ātrumu uz labā roktura. Ja jūs nolemiet tos neizmantot, vienkārši nospiediet “Izslēgt” pogu uz displeja.
 • Ar 12 dažādām programmām.
 • 2 lietotāja programmas un līdz pat 15% paceļama skriešanas virsma.
 • Sirdsdarbības kontroles programma ļauj analizēt sirds noslogojumu, to procentuāli salīdzinot ar maksimālo slodzi atbilstoši lietotāja vecumam. LED gaismiņa iedegas dzeltena pie 50-60% noslogojuma, zaļa pie 65% – 80%, un sarkana pie 85%+.
 • Mp3 audio un skaļruņi: pievienojiet jūsu MP3, viedtālruni vai digitālo skaņotāju.
 • Ātrie taustiņi: spēja ātri ieprogrammēt konkrētu slīpumu vai ātrumu.
 • Amortizācija: 6 spilveni vienmērīgi izvietoti pa trenažieri, nodrošina ērtu  un komfortablu treniņa procesu.
 • Ar Bluetooth savienojumu, kas ļauj izmantot SPIRIT Fit aplikāciju, kur iespējams ierakstīt un apskatīt savus treniņa datus.

 

BLUETOOTH – SPIRIT FIT APP

Spirit Fit APP Icon Download on IOS or Google Playstore

The New SPIRITFIT APP is designed to monitor and record your workout data through an integrated Bluetooth 4.0 module that is compatible with most iOS and Android mobile devices.

Simply download the SPIRITFIT APP, set up the account, pair with your SPIRIT FITNESS equipment, then you’re ready to track your workout schedule, design your workout plan, and set your workout program.

All of your personal profile and exercise data will be stored in your mobile device. During your workout you can watch a movie, catch up on news, and check your email while the SPIRITFIT APP continues to record your exercise data in the background.

The SPIRITFIT APP also communicates with Fitbit, iHealth, RECORD, MapMyFitness, MyFitnessPal and other open source training apps so you can continue using the fitness apps that you are familiar with and keep all your workout history in one safe place.

Skrejceliņa kopšanas instrukcija

Profesionālais skrejceļš ar palielināta diametra ritenīšiem un platu skriešanas virsmu. Šis modelis ir ļoti piemērots kādam, kuram patīk trenēties ātri ejot vai skrienot. Skrejceļš ir aprīkots ar stabilu un nesalokāmu platformas bāzi – paredzēts biežai lietošanai.

Skrejceļš ar spilgti zilu LCD displeju, ātruma un slīpuma taustiņiem, bezvadu sirdsdarbības mērīšanas sistēmu (telemetrijas krūšu siksna iekļauta komplektācijā), ātruma un slīpuma kontroles taustiņi uz rokturiem.

XT 685 apraksts Spirit Fitness Baltic mājaslapā

spirit xt38520Fitnesa preču mazumtirgotāji balsoja neatkarīgā pētījumā un apbalvoja Spirit Fitness kā labākos pārdošanas skrejceliņus. Balsojuma rezultāti liecina par uzticību, ka šie profesionāļi izvēlējās tieši Spirit Fitness skrejceliņus, nevis daudzu citu zīmolu skrejceliņus. Jūs variet būt pārliecināti, ka jūsu skrejceliņš kalpos jums daudzus gadus.

 

Par ražotāju

Spirit Fitness no Jonesboro, Arkansas ir daļa no Dyaco korporācijas –  pasaulē pazīstama ASV ražotāja, kurš kopš 1987. gada specializējies augstākās kvalitātes kardio un spēka trenažieru ražošanā. Pēc 2005. gada ražošana no Jonesboro tika pārcelta uz jaunuzbūvēto rūpnīcu Taivānā.

Uzņēmumā tiek ražoti skrejceliņi, eliptiskie trenažieri un velotrenažieri ne tikai Spirit Fitness brendam, bet arī citiem saviem tirdzniecības brendiem: SoleFuelX-Terra, kuri izplatīti visā pasaulē, visos kontinentos.

Tādi pazīstami pasaules brendi, kā ReebokGymstick izmanto Spirit Fitness ražošanas jaudas savas produkcijas izgatavošanā.

Spirit Fitness šobrīd agresīvi konkurē ar nozares līderiem “premium” klientu segmentā, pārspējot konkurentus ar izdevīgāku cenu un labāku kvalitāti. Ražotājs regulāri atrodas godalgotās vietās prestižā kardiotehnikas eksperta Treadmilldoctor.com sniegtajā skrejceliņu un eliptisko trenažieru vērtējumā.

Iegādājoties Spirit Fitness produkciju Jūs iegūstat “premium” klases mājas trenažieri intensīvai lietošanai, vai ideāli piemērotu tehniku maza fitnesa kluba, uzņēmuma trenažieru zāles vai viesnīcas aprīkošanai.

Iesaka eksperti

Skrejceliņš Spirit XT 685 ir ekspertu ieteikums atzītajā trenažieru vērtēšanas portālā:

treadmill doctor logo
Treadmill doctor

spirit, skrejceļš, skrejcels, skrejceliņi, skrejcelins, skrejceliņš, skrejcelini, kardio, trenažieri, trenažieris
Dalies ar citiem!

Papildu informācija

Svars 127 kg
Dimensijas 203 × 86 × 142 cm
Ražotājs

Spirit

Monitors

23 cm zili izgaismots LCD ekrāns, kas sniedz informāciju par 9 pozīcijām

Muskuļu aktivitāte

Ja Jums ir svarīgi zināt, kuras muskuļu grupas tiek nodarbinātas treniņa laikā, uz šī skrejceliņa Jūs varat novērtēt, cik lielā mērā tiek iesaistītas dažādas ķermeņa augšdaļas un apakšdaļas muskuļu grupas

Sirdsdarbības kontroles programma

Programma ļauj analizēt sirds noslogojumu, to procentuāli salīdzinot ar maksimālo slodzi atbilstoši lietotāja vecumam. LED gaismiņa iedegas dzeltena pie 50-60% noslogojuma, zaļa pie 65% – 80%, un sarkana pie 85%+

Ventilators

Regulējams dzesējošs ventilators atvieglo treniņa procesu

Ātrie izvēlnes taustiņi

Iespēja pārslēgt slīpumu un ātrumu uzreiz uz noteiktu lielumu

MP3 audio ieeja un skaļruņi

Iespēja pieslēgt MP3 vai telefonu pie skaļruņiem

Regulēšanas taustiņi

Ir iespēja mainīt ātrumu uz labā roktura un slīpumu uz kreisā. Ja nolemjat šos taustiņus nelietot, šo opciju var izslēgt

Amortizācija

6 amortizatori izvietoti visā skrejceļa garumā, nodrošinot ērtu trenažiera lietošanu

Monitora nolasījumi

Laiks, Distance, Ātrums, Slīpums, Kalorijas, Soļu sk., apļu sk.,posma laiks, Pulss

Pulss

Kontakta, telemetriskais, krūšu josta komplektācijā

Ātrums

0.8 līdz 19 km/h

Slīpums

0 – 15%

Motors

4 Zs / īslaicīgā maksimālā jauda 5.5 Zs

Dēlis

2,5cm Phenolic, Silikona apstrāde

Skrejceļa lenta

56 x 152 cm, 1.5 ply (2.5T)

Rullīši

7,6 cm

Amortizatori

6 gb. (atšķirīgas cietības)

Rokturi

īsi priekšējie; ātruma un slīpuma kontrole uz rokturiem

Rāmis

stabila metāla konstrukcija, metāla pulverkrāsojums

Maksimālais lietotāja svars

193 kg

Piedāvājam noformēt bezprocentu līzingu sadarbībā ar aizdevums.lv

1. Spiediet "Noformēt aizdevumu"

2. Aizpildiet aizdevuma formu

3. Gaidiet aizdevuma apstiprinājumu no aizdevums.lv

4. Ierodieties trenažieri.lv veikalā Bieķensalas ielā 21 un saņemiet preci vai arī veiciet pasūtījumu un pie "Apmaksas veids" norādiet "Aizdevums.lv".

Noformēt aizdevumu