Eliptiskais trenažieris (pašģenerējošs) Spirit CE800

2,250.00

Nav noliktavā

Apraksts

Eliptiskais trenažieris (pašģenerējošs) CE800

Eliptiskais trenažieris ar 11 dažādām programmām treniņa dažādošanai: 5 standarta, 1 manuālā, 1 lietotāja, 1 sirds darbības kontroles,  1 Fitnesa testa (YMCA protokols), 1 Auto Pilota un MET analīzes programmu.

  • Trenažieris piemērots profesionālai lietošanai.
  • Mūža garantija rāmim.
  • Elektromagnētiskā slodze, strāvas pašgenerācija, iespēja pieslēgt pie papildu strāvas padeves.
  • Pulsa mērīšana uz rokturiem un distances.
  • Soļa garums: 51cm.
  • Iebūvēts dzēriena turētājs,pudele un grāmatu paliknis.
  • Iebūvēts ventilators.
  • LED displejs ar 20 zīmju ziņu logu.
  • Pedāļu novietojums ar divu grādu inversiju, lai lietotājs treniņa laikā atrastos anatomiski pareizā pozīcijā.
  • Ar elektromagnētisko slodzes sistēmu.

Par ražotāju

Spirit Fitness no Jonesboro, Arkansas ir pasaulē pazīstama ASV preču zīme, kura kopš 1987. gada specializējusies augstākās kvalitātes kardiotrenažieru ražošanā. Pēc 2005. gada ražošana no Jonesboro tika pārcelta uz jaunuzbūvēto rūpnīcu Taivānā.

Uzņēmumā tiek ražoti skrejceliņi, eliptiskie trenažieri un velotrenažieri arī citiem saviem tirdzniecības brendiem: Sole, FuelX-Terra, kuri izplatīti visā pasaulē, visos kontinentos. Tādi pazīstami pasaules brendi, kā ReebokGymstick izmanto Spirit Fitness ražošanas jaudas savas produkcijas izgatavošanā.

Spirit Fitness šobrīd agresīvi konkurē ar nozares līderiem “premium” klientu segmentā, pārspējot konkurentus ar izdevīgāku cenu un labāku kvalitāti. Ražotājs regulāri atrodas godalgotās vietās prestižā kardiotehnikas eksperta Treadmilldoctor.com sniegtajā skrejceļu un eliptisko trenažieru vērtējumā.

Iegādājoties Spirit Fitness produkciju Jūs iegūstat “premium” klases mājas trenažieri intensīvai lietošanai, vai ideāli piemērotu tehniku maza fitnesa kluba , uzņēmuma trenažieru zāles vai viesnīcas aprīkošanai.

Spirit fitness

 

 

 

 

Spirit, pašģenerējošs, pasgenerejoss, kardio, trenazieris, trenažieris, kardiotrenazieris, kardiotrenažieris, kardiotrenazieri, kardiotrenažieri, eliptiskais, eliptiskie,
Dalies ar citiem!

Papildu informācija

Svars 110 kg
Dimensijas 198 × 70 × 170 cm
Ražotājs

Spirit

Spara rats

14kg

Pedāļa izmēri

420 x 190 x 65 mm

Programmas

5 standarta, 1 manuālā, 1 lietotāja, 1 Fitnesa tests (YMCA protokols) un 1 sirds darbības kontroles, 1 Auto Pilots un MET analīze

Slodzes līmeņi

40

Maksimālais lietotāja svars

205kg