trenazieri.lv - Profesionālie un mājas trenažieri, konsultācijas un serviss

Eliptiskais trenažieris Spirit XE310

598.00

Dalies ar citiem!

Apraksts

Eliptiskais trenažieris Spirit XE310

  • Trenažieris piemērots lietošanai mājas apstākļos.
  • Soļa garums: 46 cm.
  • Programmu skaits: 13
  • Pulsa mērīšanas sistēma ar sensoriem uz rokturiem.

Par ražotāju

Spirit Fitness no Jonesboro, Arkansas ir pasaulē pazīstama ASV preču zīme, kura kopš 1987. gada specializējusies augstākās kvalitātes kardiotrenažieru ražošanā. Pēc 2005. gada ražošana no Jonesboro tika pārcelta uz jaunuzbūvēto rūpnīcu Taivānā.

Uzņēmumā tiek ražoti skrejceliņi, eliptiskie trenažieri un velotrenažieri arī citiem saviem tirdzniecības brendiem: SoleFuelX-Terra, kuri izplatīti visā pasaulē, visos kontinentos. Tādi pazīstami pasaules brendi, kā ReebokGymstick izmanto Spirit Fitness ražošanas jaudas savas produkcijas izgatavošanā.

Spirit Fitness šobrīd agresīvi konkurē ar nozares līderiem “premium” klientu segmentā, pārspējot konkurentus ar izdevīgāku cenu un labāku kvalitāti. Ražotājs regulāri atrodas godalgotās vietās prestižā kardiotehnikas eksperta Treadmilldoctor.com sniegtajā skrejceļu un eliptisko trenažieru vērtējumā.

Iegādājoties Spirit Fitness produkciju Jūs iegūstat “premium” klases mājas trenažieri intensīvai lietošanai, vai ideāli piemērotu tehniku maza fitnesa kluba , uzņēmuma trenažieru zāles vai viesnīcas aprīkošanai.

Spirit fitness

 

 

 

Dalies ar citiem!

Specifikācija

Svars 59 kg
Izmērs 157 x 58 x 160 cm
Ražotājs

Spirit

Maksimālais lietotāja svars

130 kg